Leader GST90A12 AC ADAPTER
Sună pentru preț
Adaugă la favorite
Adaugă la favorite
Ți-a plăcut acest produs? Adaugă-l acum la favorite.
Description
- Connector type : 4-pin XLR , female
- Power RequirementsInput : 100 to 240 VAC, 50/60 Hz, 1.3 A (AC115V)Output : 12 VDC, 6.67 A max.